logos

Головна » Думка » Український контрнаступ на Херсонщині, ймовірно, відкинув російські війська на східний берег Інгульця

Український контрнаступ на Херсонщині, ймовірно, відкинув російські війська на східний берег Інгульця

Український контрнаступ на Херсонщині, ймовірно, відкинув російські війська на східний берег Інгульця. По це повідомляє американський Інститут вивчення війни.

Геолокаційні дані з безпілотника підтверджують, що Збройні Сили України вели контрнаступ поблизу Старосілля - населеного пункту на східному березі річки Інгулець. Це за 12 км на південь від північної території, контрольованої російськими військами.

Американський Інститут вивчення війни в оцінці наступальної кампанії військ РФ за 2 червня не може самостійно підтвердити ці територіальні зміни, але припускає, що українські захисники захопили західний берег Інгульця і можуть обстріляти трасу, якою здійснюється постачання військ РФ.

За оцінкою експертів ISW, російські сили вживають заходів, щоб запобігти подальшому контрнаступу українських військ на західному кордоні Херсонсько-Миколаївської області.

Південне оперативне командування повідомило, що українські сили планують контрнаступ у Миколаївській області та 2 червня вели важкі бої з російськими військами у 66 км на схід від Миколаєва.

Російські сили завдали ракетного удару по залізничному мосту на північний захід від Миколаєва, ймовірно, щоб запобігти перекиданню українських сил і техніки в цьому районі.
.
.
.
матеріал створено за підтримки Української Асоціації Медіа Бізнесу