logos

Головна » Останні публікації на сайті
17 травня 2022
352 0

Через окупацію жителям Херсонщини загрожують серйозні інфекційні захворювання

Про це повідомив головний санітарний лікар Херсонщини Юрій Ромаскевич. За його словами, в тих умовах, у яких наразі опинилась область, її жителям реально загрожує серйозне ускладнення епідситуації і, можливо, спалахи інфекційних захворювань.

17 травня 2022
155 0

"Зламали шість ребер і пробили легені". Історія жителя Херсонщини, якого дві доби у полоні катували російські військові

Михайло Сокирко понад місяць тому виїхав з окупованого села на Херсонщині до Кривого Рогу разом з дружиною та дитиною. Пізніше повертався у село за дітьми від першого шлюбу і потрапив у полон. Про те, що довелося пережити — чоловік розповів кореспондентам Суспільного.

17 травня 2022
35 0

"Ліків катастрофічно не вистачає": як працюють медичні заклади в окупованому Скадовську

Російські війська заїхали в Скадовськ ще на початку березня. Від того часу місто живе в тимчасовій окупації. Активих боїв у Скадовську чи на околицях не було. Тож лікарні працюють у звичному режимі. Головна проблема – нестача лікарських засобів.

15 травня 2022
1 210 0

Викрадення, обшуки та катування: омбудсмен розповіла про знущання окупантів над мешканцями Херсона

Херсонці, які побували в полоні і вирвалися на підконтрольну Україні територію, розповідають про знущання та насильство. Окупанти здійснюють огляд тіла на наявність татуювань, переглядають вміст телефону, машини, речей. Багато хто не проходить цю “процедуру”.