logos

Головна » Новини
17 травня 2022
15 0

Через окупацію жителям Херсонщини загрожують серйозні інфекційні захворювання

Про це повідомив головний санітарний лікар Херсонщини Юрій Ромаскевич. За його словами, в тих умовах, у яких наразі опинилась область, її жителям реально загрожує серйозне ускладнення епідситуації і, можливо, спалахи інфекційних захворювань.

17 травня 2022
24 0

"Ліків катастрофічно не вистачає": як працюють медичні заклади в окупованому Скадовську

Російські війська заїхали в Скадовськ ще на початку березня. Від того часу місто живе в тимчасовій окупації. Активих боїв у Скадовську чи на околицях не було. Тож лікарні працюють у звичному режимі. Головна проблема – нестача лікарських засобів.

11 травня 2022
1 311 0

«Зелений коридор» врятує сотні життів мешканців прифронтових громад області

Про необхідність організації офіційних «зелених коридорів» повідомляють керівники Високопільської та Новоолександрівської територіальних громад області. Про це йдеться у зведеній інформації, оприлюдненій Херсонською ОВА. Як зазначається, на Високопільщині роботу важкої зброї чути за межами центру

11 травня 2022
2 734 0

На Херсонщині окупанти примушують підприємців просити дозвіл на ведення бізнесу та платити щомісячний збір

Окупанти у Каховці, що на Херсонщині, змушують місцевих підприємців писати заяви на на ім’я голови самопроголошеної «військово-громадянської адміністрації» Павла Філіпчука з проханням дати дозвіл на ведення підприємницької діяльності. Також росіяни встановили суму щомісячного збору.

10 травня 2022
920 0

Рука допомоги: жителів Херсонщини підтримують хто чим може

Тільки-но з’являється навіть мізерна можливість допомогти жителям окупованої вже протягом понад двох місяців Херсонщини, волонтери та благодійники відразу ж відправляють речі першої необхідності.