logos

Головна » Новини » Рука допомоги: жителів Херсонщини підтримують хто чим може

Рука допомоги: жителів Херсонщини підтримують хто чим може

Тільки-но з’являється навіть мізерна можливість допомогти жителям окупованої вже протягом понад двох місяців Херсонщини, волонтери та благодійники відразу ж відправляють речі першої необхідності. 
Так, вчора про отримання гуманітарного вантажу повідомив Скадовський міський голова Олександр Яковлєв. За його словами, муніципалітет міста Шилуте (Литва) передав для тимчасово окупованого Скадовська продукти харчування, засоби гігієни і мікроавтобус Mercedes Sprinter. Вантаж невдовзі буде доправлений до міста.

Варто зазначити, що переданий автобус пристосований для маломобільних груп населення, має 8 індивідуальних сидінь та обладнаний підйомником для візочків. Тож з його допомогою лікарям під час виконання гуманітарної місії вдасться допомогти людям з обмеженими можливостями. 

Також днями гуманітарний вантаж зі вкрай необхідними для людей ліками вже від наших волонтерів отримали лікарняна аптека у Великій Лепетисі. 

"Висловлюємо найщирішу вдячність Гуманітарному штабу "Одеса як вона є" при Благодійному фонді "Пліч-о-Пліч" (м. Одеса). Волонтер Сергій Мітяєв, який переймається долею рідного селища у цей важкий воєнний час, ризикуючи своїм життям, доставив нам медикаменти, засоби жіночої та дитячої гігієни, дитяче харчування", - йдеться у повідомленні громади.

У громаді вже вирішили як розподілятимуть допомогу – частину отриманого віддадуть до місцевої лікарні, дитяче харчування і підгузки стануть в нагоді породіллям, а решту за списком отримають громадяни, які потребують невідкладної допомоги. 

Нагадаємо, російські окупанти не дають дозволу на офіційний провіз гуманітарного вантажу для жителів Херсонщини. Попередньо українська влада з представниками гуманітарних організацій декілька разів намагались доставити речі першої необхідності, медикаменти та продукти харчування в область, але вантажівки були розкрадені окупантами.  


Матеріал створено за підтримки Української Асоціації Медіа Бізнесу