logos

Головна » Новини » На Джарилгачі таки відкрили "плавучий ресторан", але назвали його "хабом"

На Джарилгачі таки відкрили "плавучий ресторан", але назвали його "хабом"
Простір, який допоможе розвивати туристичну галузь та отримувати всю необхідну інформацію в одному місці  відкрили сьогодні у Скадовському районі в межах території НПП "Джарилгацький". Захід відбувся з нагоди відзначення Міжнародного дня туризму та Дня туризму в Україні. Про це повідомляє обласна державна адміністрація. 

Хаб «Перлина Херсонщини» створений на базі стоянкового судна «Павло Полуботок» та має  розмір 45м*12 м з осадкою 1 м. Судно має всі документи Регістра судноплавства України, серед них і Свідоцтво про запобігання забрудненню навколишнього середовища з районом плавання Джарилгацька затока. 

На базі стоянкового судна розташовано плавучий ресторан, лаунж-зона, об’єкти життєзабезпечення та необхідної інфраструктури. Окрім того, судно має 2 трюми для прийомки стічних вод, переробка яких здійснюється автономною 7-ступеневою системою замкненого циклу. Електроживлення на об’єкті забезпечує судновий генератор.

Туристичний об’єкт оснащений швидкісним інтернетом до 75 Мбіт/сек на 100 користувачів одночасно, акустичною системою для проведення виїзних конференцій та офіційних заходів. 

Крім того, є можливість для розташування стаціонарного медичного пункту, кімнат для працівників поліції, ДСНС, прикордонників та інших служб.

За ініціативи ГО «Українське товариство охорони птахів» (Bird Life Ukraine) на cудні планується розташування цілорічної системи моніторингу міграції тварин на острові Джарилгач.