logos

Головна » Новини » Не було чого їсти і де спати: у Скадовському районі із сім'ї вилучили трьох дітей

Не було чого їсти і де спати: у Скадовському районі із сім'ї вилучили трьох дітейВ одному з сіл Скадовського району працівники ювенальної превенції спільно зі службою у справах дітей, інспектором з охорони порядку виконавчого комітету сільської ради, фахівцем із соціальної роботи та медиком тимчасово вилучили з родини через злісний недогляд трьох дітей: хлопців віком 4, 10 та 16 років. Сім’я перебуває на обліку як така, що опинилася у складних життєвих обставинах. 
Батько з родиною не проживає, 39-річна матір неодноразово притягалася до адміністративної відповідальності за неналежне виховання дітей. Умови проживання неповнолітніх були вкрай незадовільні, не було продуктів харчування, всім не вистачало спальних місць. Жителі села повідомили поліцейським, що діти ходили по селу і просилися на підробітки, щоб заробити грошей на їжу. 
Матері дітей щоразу давали шанс на виправлення ситуації, але вона цього не робила. Середній хлопчик є дитиною з особливими потребами і вимагає спеціального догляду. Нині матір через низку причин, в тому числі погіршення стану здоров’я, не може доглядати за дітьми. Враховуючи ситуацію в сім’ї, загрозу здоров’ю і життю дітей, службами було прийнято рішення тимчасово вилучити хлопчиків з родини. Старшого хлопця тимчасово влаштували до родини дідуся й бабусі по батьковій лінії, а молодших дітей взяла до себе тітка. 
Вирішується питання щодо позбавлення жінки та її чоловіка батьківських прав на дітей.