logos

Головна » Репортаж » Незвичну дискотеку для пенсіонерів провели в Олешках

Незвичну дискотеку для пенсіонерів провели в Олешках

З Днем людей похилого віку в перший день жовтня організатори святкового заходу Олешківського ЦКД привітали зі святом і вручили букети квітів та подякували нашим землякам за активну життєву позицію, добросовісну працю, побажали здоров’я, і сказали, що молодим ще треба повчитися у людей старшого віку, які в душі насправді залишаються молодими.

Активні і творчі, енергійні і відповідальні вони не залишаються осторонь суспільного життя, а навпаки ще й працюють, допомагають тим, хто потребує допомоги, радо діляться досвідом з молоддю, навіть співають і танцюють так, що молодим і не снилось! І те, що за плечима велике і складне життя, важкі випробування в роки дитинства, що пройшло під час війни, не зламало, а зміцнило дух цих людей. Вони сильні духом, тому не здаються і підтримують одне одного, ще активно працюють на благо нашого міста, громади. 

Від ветеранів узяв слово Палісада і розповів, що уваги від влади пенсіонерам не завжди вистачає, та саме цей захід дещо компенсує цей недолік, адже представники влади показали свою повагу до жителів громади старшого віку. Гостей частували смаколиками, щотижня для них проводять місцеву дискотеку з піснями їхньої молодості.

Були присутні очільники організації ветеранів, які багато роблять для земляків добрих справ, а саме відвідують хворих і немічних, надають їм допомогу. Це  Тамара Василівна Федоренко і Віра Дмитрівна Васильєва, поважні гості Курман, письменник і інженер А.А.Дерменджі, директор музею бойової слави В. Бредихіна, Людмила Посреднікова та багато інших добре відомих активних і працьовитих пенсіонерів, для яких, здається, час відступив. А може вони знають певні секрети молодості? Спостерігаючи за їхньою діяльністю, ми можемо побачити, що вони люблять життя, вболівають за своє місто, переймаються усіма проблемами своїх земляків, тому їм просто ніколи старіти. Хтось пише книжки, вивчає архівні матеріали, багато часу проводить з молоддю, теж – старість відступає від таких ентузіастів. Так Афанасій Афанасійович Дерменджі вже випустив декілька книжок, історичних і краєзнавчих, і готує нові. Усім відома його цікава і важлива книжка «Проспект над Дніпром», а  також нова про Голодомор зацікавить дослідників історії і читачів, яким не байдуже рідне місто. Хтось займається творчістю – співає у хорі, вишиває чи малює – і все це дарує людям.

Зустріч у ЦКД пройшла так, ніби зібралися давні і добрі друзі, так, мабуть, і є насправді, адже в нашому місті всі живуть відкрито і радісно, а проблеми намагаються вирішувати разом. Разом співати, разом й працювати!

Вокальний колектив «Ветеран» під керівництвом Неоніли Рапштинської, дитячий танцювальний дует, Єгор Мірошніченко, Солдатов, солісти і музиканти привітали гостей гарною музикою, ліричними піснями і запальними танцями, так, що аж не витримали самі гості і пішли в танок, а святковий вечір із смаколиками за столиками перетворився на дискотеку. Зі святом, дорогі, ви не старі, а наші любі, тримайтеся, ви нам потрібні!